elektryk gdańsk wrzeszcz

Najlepszy

Elektryk Gdańsk Wrzeszcz

Zaskoczyła cię awaria ? zgasło światło ? nasi specjaliści natychmiast pomogą  rozwiązać problemy z elektryką w mieszkaniu, domu, biurze. Wystarczy że zadzwonisz na całodobowe pogotowie elektryczne  pod numer ☎️ 793 571 675 Awarie prądu usuwamy  tak szybko jak to tylko możliwe – również w niedziele i święta.

Rezerwuj wizytę

793 571 675

Realizacji
0 K+
Zadowolonych klientów
0 %
Lat doświadczenia
0 +
Na dobę
0 h

Wybierz sprawdzoną firmę

Od ponad dwudziestu lat z powodzeniem wykonujemy wszelkie prace związane z instalacjami elektrycznymi w mieszkaniach,domach jednorodzinnych oraz biurowcach w dzielnicy Gdańsk Wrzeszcz.Nasza firma zatrudnia wyłącznie doświadczonych elektryków z wieloletnim doświadczeniem i uprawnieniami elektroenergetycznymi. Cenimy sobie naszą dobrą reputację,zlecając nam usługi masz pewność,że wszystkie prace zostaną wykonane fachowo i terminowo.

 

Gdańsk Wrzeszcz

Profesjonalne usługi elektryczne

pogotowie-elektryczne-usuwanie-awarii.png

Pogotowie elektryczne

W przypadku zwarcia,iskier,spalonych przewodów,przewierconych kabli czy dymu z instalacji niezwłocznie dzwoń na serwis elektryczny 24h we Wrzeszczu

instalacje-elektryczne.png

Montaż instalacji

Szukasz wykonawcy instalacji elektrycznej w nowym domu mieszkalnym lub obiekcie komercyjnym ? Skontaktuj się z nami - zaproponujemy optymalne rozwiązanie.

podlaczenie-plyty-indukcyjnej.jpg

Płyty indukcyjne

Fachowo podłączymy dowolny model płyty indukcyjnej - kuchenki elektrycznej - piekarnika.Po instalacji nasz elektryk podbije kartę gwarancyjną z numerem uprawnień

przeglądy elektryczne

Przegląd instalacji

Sprawdzimy twoją instalację pod kątem bezpieczeństwa i wystąpienia potencjalnych awarii,jeżeli wykryjemy nieprawidłowości - przedstawimy najlepsze skuteczne rozwiązanie problemu .

rozdzielnie-elektryczne.png

Rozdzielnie elektryczne

Instalujemy wewnętrzne linie zasilające (wlz) oraz montujemy dowolnej wielkości rozdzielnice bezpiecznikowe - wszystko w najwyższej jakości i najlepszej cenie.

montaz-lamp.jpg

Montaż lamp

Zawiesimy żyrandol,podłączymy kinkiet,halogen czy taśmę led w dowolnej konfiguracji.Instalacje oświetleniowe wykonujemy z należytą starannością dbając o szczegóły.

028-plug-2-1-80x80-1.png

Montaż gniazdek

Wykonujemy również drobne prace elektryczne takie jak wymiana nie działającego gniazdka,czy montaż nowych kontaktów w mieszkaniu

pomiary-elektryczne.jpg

Pomiary elektryczne

Wykonujemy kompleksowo pomiary instalacji okresowe i odbiorcze.Sporządzamy protokoły z przeprowadzonych badań,oraz dokumentację do zakładu energetycznego

wymiana-bezpiecznikow.jpg

Wymiana bezpieczników

Jeżeli twoje bezpieczniki topikowe ciągle się przepalają,to sygnał że czas na modernizację i montaż nowych bezpieczników automatycznych.

Zmiana-mocy-przylaczeniowej.jpg

Zmiana mocy przyłączeniowej

Zwiększenie mocy jest konieczne. gdy nasza instalacja nie jest przystosowana do zasilania urządzeń 3-fazowych.Na przykład mocna kuchnia elektryczna.

inteligentny-dom.png

Inteligentny dom

Wykorzystując nowoczesną technologię smarthome,możesz sterować dowolnym urządzeniem elektrycznym z aplikacji zainstalowanej w telefonie.

przylacza-energetyczne.jpg

Przyłącza elektryczne

Jeżeli otrzymasz warunki przyłączeniowe z zakładu energetycznego Energa,możesz wybrać wykonawcę który doprowadzi zasilanie do budynku ze złącza kablowego na ulicy lub ze słupa.

instalacje-odgromowe.png

Instalacje odgromowe

Piorunochron na dachu zabezpieczy twój dom przed uderzeniem pioruna,a bezpiecznik przeciwprzepięciowy ochroni urządzenia przed skokami napięcia.

wymiana-instalacji-elektrycznej.jpg

Wymiana instalacji

Przestarzałe nie spełniające norm przewody aluminiowe w ścianach,należy zastąpić kablami miedzianymi o odpowiednim przekroju z uziemieniem.

montaz-wlacznikow.jpg

Montaż włączników

Biały montaż elektryczny to również instalacja osprzętu takiego jak:włączniki,ściemniacze wszelkiego rodzaju panele dotykowe do włączania i wyłączania światła

Dobry elektryk Gdańsk Wrzeszcz

Mamy bardzo dużo stałych klientów z którymi współpracujemy od wielu lat, którzy polecają naszych fachowych elektryków swoim znajomym.Jesteśmy znani z tego że powierzone prace wykonujemy na profesjonalnym poziomie,przestrzegając wszelkich norm i zasad bezpieczeństwa.Również dbamy o odpowiednią politykę cenową,udzielając zniżek dla rencistów,emerytów i osób niepełnosprawnych.

Zapraszamy do współpracy firmy,hotele,restauracje,zakłady produkcyjne,wspólnoty mieszkaniowe i osoby prywatne. Jesteśmy do państwa dyspozycji pod telefonem ☎️ 793 571 675 czynnym całą dobę.

5/5

Miałam problem z wyskakującym korkiem, zadzwoniłam na pogotowie elektryczne Pan Maciej po krótkiej rozmowie, stwierdził że to nie jest korek tylko wyłącznik różnicowoprądowy, przyczyną awarii okazała się uszkodzona zmywarka. po odłączeniu zmywarki bezpiecznik przestał wyskakiwać.Przyczyna awarii wykryta w krótkim czasie i co najważniejsze bez konieczności przyjazdu elektryka,gorąco polecam.

Karolina

Osiedle Garnizon

5/5

Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni ze współpracy z firmą.Wykonali kompletną instalację elektryczną + oświetlenie ogrodu,profesjonalne podejście i szybka realizacja.

Paweł 

Jaśkowa Dolina

5/5

Mogę polecić tą firmę z czystym sumieniem, po godzinie 22 w sobotę dodzwonić się do elektryka to cud.
Fachowiec po krótkiej rozmowie telefonicznej, przyjechał po 25 minutach i wymienił mi korek przedlicznikowy, po czym zadzwonił do elektrowni w celu zgłoszenia zerwania plomby. bardzo szybko i fachowo.

Jacek

5/5

Polecam chyba najlepszy elektryk na osiedlu,w 5 minut znalazł usterkę którą dwóch poprzedników szukało kilka godzin :).

Weronika

.