przyłącza elektryczne gdańsk

Przyłącza elektryczne Gdańsk

Jeżeli kupiłeś działkę budowlaną i szukasz wykonawcy przyłącza elektrycznego zadzwoń do nas pod numer ☎️ 793 571 675 przygotujemy dla ciebie atrakcyjną ofertę na wykonanie instalacji przyłączeniowej.

Gwarantujemy profesjonalną pomoc w kwestiach związanych z podłączeniem budynków i działek do sieci energetycznej na terenie Trójmiasta i okolic.Wieloletnie doświadczenie pozwala nam szybko i rzetelnie realizować zadania powierzone nam przez klientów.

Oferujemy :

Realizujemy kompleksowo wykonanie instalacji elektrycznej przyłączeniowej do domów jednorodzinnych,wielorodzinnych oraz budynków komercyjnych na terenie Trójmiasta.

Dokumentacja :

Podłączenie działki budowlanej lub budynku do sieci energetycznej,wymaga dokumentacji projektowej i warunków podłączenia od zakładu energetycznego. Dokument muszą zawierać opis wszystkich rozwiązań technicznych, które są niezbędne do uzasadnienia technicznej wykonalności instalacji energetycznej.

Nasza firma wykonuje projekt na podstawie warunków otrzymanych od dostawcy energii elektrycznej z którym zawierają państwo umowę na dostawę prądu.

Jak wygląda procedura przyłączenia do sieci elektrycznej ?

.