montaż gniazdek elektrycznych gdańsk

Montaż gniazdek elektrycznych Gdańsk

Gniazdko elektryczne to jeden z najważniejszych elementów instalacji w każdym domu.Codziennie używamy różnego rodzaju sprzętu i urządzeń, które wymagają zasilania elektrycznego .

Jeżeli potrzebujesz zainstalować nowe gniazdko,dołożyć kolejne do istniejących czy wymienić nie działający kontakt zadzwoń do nas  ☎️ 793 571 675  i ustal termin wizyty.

Elektrycy z naszej firmy wykonują prace związane z instalacją, podłączeniem gniazd elektrycznych, telefonicznych i komputerowych.Fachowo doradzimy dobór odpowiedniego osprzętu,rozplanujemy najbardziej optymalne  miejsca montażu,abyś nie musiał podłączać przedłużaczy .

Oferta :

Bezpieczeństwo :

W przypadku różnych urządzeń instalujemy odpowiednio dobrane do obciążeń i o odpowiednim stopniu ochrony ip gniazda.Ze względów bezpieczeństwa należy umieścić kontakt w odpowiedniej odległości od wody i źródeł ciepła.Większość  gniazd montuje się z bolcem uziemiającym .

Pokój dziecka

Jeżeli mamy małe dzieci, należy używać gniazdek z przesłonami ochronnymi,które zasłaniają styki elektryczne.Takie zabezpieczenie ochroni nasze dziecko przed porażeniem prądem np. gdy spróbuje coś włożyć do kontaktu,przesłona mu to uniemożliwi.

Strefa mokra

Gniazda elektryczne w strefie mokrej (łazienka – kuchnia) muszą być zabezpieczone od bezpośredniego kontaktu z wodą,w izolowanych obudowach w klasie ochronnej ip44. 

Montaż gniazdek cena

Cena usługi montażu czy wymiany gniazdka elektrycznego,uzależniona jest od kosztu materiału,a także złożoności prac elektrycznych. 

.