elektryk gdańsk oliwa

Całodobowy

Elektryk Gdańsk Oliwa

Zaskoczyła cię awaria instalacji elektrycznej ? nie masz światła ? Nasi elektrycy błyskawicznie naprawią każdą usterkę.Zadzwoni na numer całodobowego pogotowia elektrycznego w Oliwie ☎️ 793 571 675 Przyjedziemy do ciebie jak najszybciej – pracujemy również w dni wolne od pracy oraz w święta.

Rezerwuj wizytę

793 571 675

Zrealizowanych zleceń
0 K+
Zadowolonych klientów
0 %
Lat doświadczenia
0 +
Całodobowy elektryk
0 h

Oferta

Usługi elektryczne Gdańsk Oliwa

Witamy na stronie internetowej naszej firmy. Zajmujemy się montażem i naprawą instalacji elektrycznych w domach, mieszkaniach  i przedsiębiorstwach w dzielnicy Oliwa. Wykonamy dla ciebie każdą usługę elektryczną,rzetelnie i szybko w uczciwej cenie.Realizujemy drobne prace dla gospodarstw domowych,jak również duże inwestycje.Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

instalacje-elektryczne.png

Montaż instalacji

Wykonujemy montaż nowych instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych,pracujemy na najlepszych materiałach instalacyjnych na rynku.

rozdzielnie-elektryczne.png

Rozdzielnie elektryczne

Rozdzielnia to serce instalacji - dobór odpowiedniego osprzętu i zabezpieczeń oraz ich fachowy montaż,to gwarancja bezpieczeństwa.

pogotowie-elektryczne-usuwanie-awarii.png

Pogotowie elektryczne

Nagła awaria i zanik zasilania to duży kłopot,nasz dyżurny elektryk szybko naprawi każdą usterkę.Działamy całodobowo - przyjedziemy do ciebie w ciągu godziny.

przeglądy elektryczne

Przegląd instalacji

Jeżeli twoja instalacja nie działa prawidłowo - zleć nam przegląd.Sprawdzimy każdy element aby ocenić jej stan oraz wykryć potencjalne źródła awarii.

podlaczenie-plyty-indukcyjnej.jpg

Płyty indukcyjne

Montujemy i podłączamy sprzęt AGD (kuchenki elektryczne - płyty indukcyjne - piekarniki - okapy ) oraz inne urządzenia elektryczne wymagające montażu przez elektryka z uprawnieniami.

montaz-lamp.jpg

Montaż lamp

Jeżeli potrzebujesz fachowca który zamontuje ci żyrandol w salonie,wymieni halogeny w łazience lub naprawi niedziałające oświetlenie wewnętrzne/zewnętrzne - to jesteśmy do twojej dyspozycji.

pomiary-elektryczne.jpg

Pomiary elektryczne

Przeprowadzamy pomiary instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnych oraz komercyjnych.Okresowe pięcioletnie - odbiorcze - kontrolne.

028-plug-2-1-80x80-1.png

Montaż gniazdek

Nie działa ci kontakt ? masz do zamontowania nowe gniazdka elektryczne w mieszkaniu ? Nie ma sprawy zadzwoń do elektryka ☎️ 515 623 867

wymiana-bezpiecznikow.jpg

Wymiana bezpieczników

Jeżeli twoje bezpiecznik skwierczą,co chwila wyskakują to może być oznaką ich wyeksploatowania,oferujemy wymianę starych zabezpieczeń topikowych na automaty typu S.

inteligentny-dom.png

Inteligentny dom

Zaprojektujemy i stworzymy dla ciebie system inteligentnej instalacji elektrycznej,który poprawi twój komfort i bezpieczeństwo.

przylacza-energetyczne.jpg

Przyłącza energetyczne

Doprowadzimy zasilanie do twojego domu i działki od dostawcy energii.Przygotujemy niezbędną dokumentację techniczną.

Zmiana-mocy-przylaczeniowej.jpg

Zmiana mocy przyłączeniowej

O zwiększenie mocy występujemy do zakładu energetycznego gdy np. Mamy instalacje jednofazową a potrzebujemy 3-faz (siły)

instalacje-przeciwprzepieciowe-1.png

Instalacje przeciwprzepięciowe

Montujemy specjalne zabezpieczenia które chronią twoją instalację i urządzenia elektryczne przed skokami napięcia i wyładowaniami.

montaz-wlacznikow.jpg

Montaż włączników

Jeżeli szukasz fachowca do montażu lub wymiany wyłączników oświetleniowych,zgłoś się do nas - wykonamy usługę w najlepszej cenie na rynku.

wymiana-instalacji-elektrycznej.jpg

Wymiana instalacji

Oferujemy wymiana przestarzałych instalacji elektrycznych wykonanych z aluminiowych przewodów,na nowe bezpieczne instalacje miedziane z uziemieniem.

Elektryk Gdańsk Oliwa 24h

Gdy zaskoczy cię awaria instalacji elektrycznej w środku nocy wybierz numer   ☎️ 793 571 675  aby  wezwać całodobowego elektryka – który bardzo szybko usunie awarię.Pracujemy również w święta.Jeżeli iskrzą przewody w puszce,czuć swąd spalonych kabli – nastąpiło zwarcie w instalacji – nie czekaj do rana,zamów pomoc doświadczonego fachowca.

Opinie

5/5

Najlepszy elektryk w Oliwie jakiego znam,Pan Maciej to sumienny i konkretny fachowiec którego numer warto zapisać.Serdecznie polecam.

Adam

 

5/5

Podczas remontu mieszkania potrzebowałam elektryka który wymieni stare kable na nowe,kontakt do fachowca dostałam od koleżanki która go bardzo chwaliła.Praca wykonana szybko i profesjonalnie jestem bardzo zadowolona.

Weronika

 

5/5

Firma zrealizowała dla mnie montaż instalacji elektrycznej i fotowoltaicznej,całość prac przebiegła sprawnie.Firma rzetelna polecam.

Piotr

 

.